Sooduspakkumised

Privaatsuspoliitika

1. Privaatsuspoliitika

METSATARK OÜ (edaspidi EVkosmeetika.ee veebipood) on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi Eesti Vabariigi seadustega ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktidega.

2. Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida EVkosmeetika.ee veebipood kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. EVKosmeetika veebipood kogub järgmiseid andmeid: nimi, telefoni number ja e-posti aadress. Aadressi lisamine pole nõutav ja on valikuline.

 Andmete töötleja, sealhulgas hoidja, on Roller Äritarkvara OÜ.

3. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul alljärgnevatel viisidel:

  • kontaktandmete (sh nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil 
  • veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
  • ostu või tellimuse sooritamisel veebipoes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel 

4. Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast sellest igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendi paremaks teenindamiseks võib EVkosmeetika.ee veebipood avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab EVkosmeetika.ee veebipoele teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on Itella SmartPOST ja Maksekeskus. 

5. Isikuandmete kaitse

EVkosmeetika.ee veebipood rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

6. Turvalisus

Kõiki EVkosmeetika.ee veebipoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

7. Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Meie veebisaiti kasutama asudes, eeldame, et oled nende põhimõtetega tutvunud ning nõustud nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@evkosmeetika.ee.

8. Isikuandmete säilitamine

Isikuandmeid säilitab EV Kosmeetika veebipood vastavalt seaduses ettenähtud ajale. Roller Äritarkvara OÜ kustutab kõik veebipoega seotud andmed 1 kuu peale e-poe konto sulgemist.

9. Kogutud andmetega tutvumine

Kogutud andmetega saab tutvuda e-poodi sisse logides. Nii "Minu konto" menüüs kui tellimuste ajaloos.

10. Kuidas saab kasutaja alla laadida tema kohta käivaid andmeid?

Hetkel peab kasutaja pöörduma e-poe administraatori poole, kes saadab talle vajalikud andmed.

11. Kuidas kasutaja saab muuta ja kustutada tema kohta käivaid andmeid?

Kasutaja saab muuta ja kustutada tema kohta käivaid andmeid logides sisse enda e-poe kontole ja valides menüüst "Minu konto".