Sooduspakkumised

Ostutingimused

 Veebipoe EVKOSMEETIKA.EE (edaspidi EVkosmeetika.ee veebipood) omanik on METSATARK OÜ (registrikood 10243519 ), asukohaga Põllu talu, Virve küla, Kuusalu vald, Harjumaa 74814 Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad EVkosmeetika.ee veebipoe kaupade ostmisel.

EVkosmeetika.ee veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Üle 45 eurose ostu puhul on transport tasuta.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud EVkosmeetika.ee veebipoes vahetult kauba juures. 

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest EVkosmeetika.ee veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

EVkosmeetika.ee veebipoe tellimuste täitmine ja kauba kohaletoimetamine toimub vaid Eesti Vabariigi piires.

Kauba saatmiskulud kannab ostja, kui tellimuse summa ei ületa 45 eurot ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Toodete tarneaeg on tavapäraselt 1-3 tööpäeva, kui toote juurde ei ole kirjutatud teisiti.

Juhul kui ostja on tellinud samas tellimuses tooteid, millel on erinev tarnetähtaeg, siis arvutatakse kättetoimetamisel pikimat tarneaega( kui kokku pole lepitud teisiti).

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

  • Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.
  • Toote tagastamiseks tuleb esitada vastav taotlus e-postile info@evkosmeetika.ee .
  • Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
  • EVkosmeetika.ee veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
  • EVkosmeetika.ee veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Pretensiooni esitamise õigus

EVkosmeetika.ee veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul EVkosmeetika.ee veebipoe poole, saates e-kirja aadressileinfo@evkosmeetika.ee .

EVkosmeetika.ee veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

EVkosmeetika.ee veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. EVkosmeetika.ee veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

EVkosmeetika.ee veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on EVkosmeetika.ee veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@evkosmeetika.ee .

Kui ostja ja EVkosmeetika.ee veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja EVkosmeetika.ee veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.