Sooduspakkumised

Ettevõttest

Tervitus!

 Minu nimi on Evelyn Velström ja looduskosmeetika veebipood "EV kosmeetika" sündis minu soovist koguda ühte kohta kokku puhast, tõhusat ja ohutut looduskosmeetikat.

 Minu huvi kosmeetika vastu tärkas juba üsna noores eas. Ilmselt on selle alustalaks tõsiasi, et mind ennast on koguaeg kimbutanud akne ja allergilised lööbed. Noorena käisin ma abi otsides pidevalt nahaarsti juures ja lisaks sain segatüüpi astma diagnoosi. Noorena oli mul kosmeetika kohta väga vähe teadmisi ja seetõttu langesin reklaamiohvriks ehk kasutasin neid eriti kangeid ja kuivatavaid tooteid, mis omakorda rikkusid minu nahka üpris palju. Peale keskkooli asusin ma Stockmanni ilumaailma tööle konsultandina ja hakkasin järjest rohkem mõistma nahahoolduse põhimõtteid, toodete olemust ja müügitrikke. Edasi läksin õppima kosmeetiku eriala ning 2011. aastal oligi diplom käes. Kui olin veidi aega hotelli ilusalongis kosmeetiku tööd teinud, jäin ma kolmeks aastaks lapsehoolduspuhkusele ning samal ajal alustasin ilublogiga, et teadmised ei ununeks ja ilumaailmast ei võõranduks. Lisandus hoopis veel väljakutseid lastele toodete valimisel. Nii hakkasin ma rohkem tähelepanu pöörama toodete koostisele, ohtlikele ainetele ja võimalikele allergeenidele ning ma leidsin enda jaoks looduskosmeetika. Erinevate katsetamiste käigus sain aru, et minu põhiprobleemiks on toodetes sulfaadid ja neid mu nahk kohe üldse ei kannata. Sulfaate paraku kasutatakse väga paljudes toodetes ning dušigeelidest ja šampoonidest jäid mul valikusse põhiliselt ainult loodustooted. Lisaks ei talu ma sünteetilisi värv- ja lõhnaaineid. Lastele ja beebidele mõeldud kosmeetikat uurides tekitas koostis tihti õudust ja kui ma enda toodete puhul nii väga järge ei pidanud, et kui ohutud seal sisalduvad ained on, siis lastele mõeldud toodete puhul olid toksilised või kahtlased ained mõeldamatud. Nii algas minu missioon leida tooteid, mis on tõhusad, toimivad ning ei ole mürgised inimesele ja keskkonnale.

Ma ei poolda tooteid, mis sisaldavad näiteks:

  • mineraalõlisid
  • parabeene
  • sulfaate
  • propüleenglükooli
  • fenoksüetanooli
  • mikroplaste
  • sünteetilisi lõhna- ja värvaineid

 Kindlasi märkad veebipoes endale uusi ja veidi tundmatuid nimesid, aga seda kõike seetõttu, et ma otsin pidevalt midagi uut ja põnevat valiku täiendamiseks. Kõik head ja looduslikud tooted ei oma sertifikaate ja kui ainult neist lähtuks, siis oleks valik ju väga kesine. Lisaks on tihti tuntud brändide tooted üpris kallid ja seetõttu olen ma otsinud häid leide naaberriikidest, mis oleksid tõhusad, puhtad ja mille hind oleks mõistlik. Lisaks kosmeetikale panen ma rõhku veel pesupulbritele, sest riiete pesuvahendid on väga oluline osa nahahooldusest.