Sooduspakkumised

Brändid töös

 On oluline, et teenused ja kosmeetika, mida inimene kasutab, oleks nii kasulikud, mõjusad kui ka nahasõbralikud. Seetõttu olen valinud töösse sarju, mille puhul olen veendunud, et tooted on looduslikud ja tõhusad.

 

Annemarie Börlind - Ökoloogiline nahahooldustoodete sari

Annemarie Börlind seisab tõestatud efektiivsusega looduskosmeetika eest ning on välja töötatud innovaatiliste ja jätkusuutlike võtetega kasutades vaid parima kvaliteediga toorainet. Tooraine pärineb ökoloogilise taimekasvatuse printsiipe järgivatest kasvatustest ja farmidest. Nahahooldustoodete valmistamiseks on kasutatud ainult kvaliteetseid looduslikke tooraineid: puhtaid, ravimtaimeekstrakte, väärtuslikke taimeõlisid, toitvaid vitamiine, aktiivseid merelisi koostisosi. Kõik nahahooldusvahendid on vabad sünteetilistest säilitusainetest ja emulgaatoritest ning kunstlikest lõhna- ja värvainetest, olles niimoodi täiesti naha- ja keskkonnasõbralikud. Annemarie Börlind on põhjalikult uurinud taimede koosmõju ja loonud tõhusad hooldusvahendid eri nahatüüpidele ja probleemidele. Annemarie Börlind on sertifitseeritud ökokosmeetika tootja, mis garanteerib tarbijale, et toode vastab ökoloogilistele standarditele ja on kõrge kvaliteediga.  

Annemarie Börlind on üks väheseid kosmeetikatootjaid maailmas, kellel on õnnestunud ühendada ökoloogiline ja jätkusuutlik mõtlemine ning tootmine teaduse viimaste saavutustega. 

 Põhjamaine spaakosmeetika bränd loond° on alguse saanud usust puhta ja karge looduse vastu, mis toidab keha, vaimu ja meeli oma naturaalsuses. Väikeses Põhjamaa riigis nimega Eesti tähistab sõna loond ühe maausu järgi loodust. Kõik loond on elav ja hingestatud ning osa meist kõigist. Meie jõud ja kosutus on selles peidus ning ootab avastamist. loond° missiooniks on anda edasi jõudu, mida kannavad endas põhjamaises puhtas ja karmis kliimas kasvavad tugevad taimed ning loodusannid!  loond° tooted toidavad nahka kasulike ainetega, aitavad lõõgastuda, korraks peatuda ja võtta aega iseendale. Südamesooviks on, et meid ümbritsev puhas ja puutumata loodus säiliks ja pakuks kosutust ka järeltulevatele põlvedele!

 loond° tooted on inspireeritud põhjamaisest puhtast loodusest, mille tooraine pärineb maakera ülemistelt põhja laiuskraadidelt, kus kasvukeskkond on karmim, aga loodus sitkem ja tugevam.  loond° on valinud parimate omaduste ja toimeainetega taimed ning loodusvarad, mis on ökoloogiliselt puhtad. loond° tooted jagunevad tootesarjadesse põhitooraine laiuskraadi järgi.

 SUKARi firma asutati 1986. aastal Inglismaal egiptlanna Nagwa Stanforthi poolt, kes oli sugaring tehnikat praktiseerinud juba ligi 25 aastat Egiptuses, enne kui tõi sarja Inglismaale. Tänaseks on sari vallutanud kogu Inglismaa ja kogub üha enam populaarsust üle terve Euroopa.  

 Suhkrupastaga on karvade eemaldamine oluliselt vähem valulik võrreldes tavalise vahaga, kuna suhkru pasta haakub ainult karvade mitte naha külge.
Suhkrupasta on 100% naturaalne - sisaldab ainult vett ja suhkrut, ei sisalda keelimisi lisandeid, sidrunimahla ega muid happeid.

 

Cuccio on professionaalse käte- ja jalahoolduse tootesari ning Cuccio Naturale oli üks esimesi looduslikel toimeainetel põhinev küünte-, käte- ja jalahooldustoodete sari maailmas. See sari on loodud kõrgkvaliteetsetest toimeainetest tagamaks parima võimaliku tulemuse ja tooteid ei ole kunagi testitud loomadel. Lisaks seisab tootja selle eest, et loomtestimine maailmas lõppeks.

ZOYA küünelakid kosmeetik

ZOYA küünelakid on „Big 5 Free“ – kõik küünelakid on toksiinide vabad, nad ei sisalda kahjulikke tööstuslikke kemikaale: tolueeni, formaldehüüdi, formaldehüüdvaiku, dibutüülftalaati ja kamprit. ZOYA tooted on „Vegan Friendly“ ehk neis ei kasutata loomseid toormaterjale.