Sooduspakkumised

Brändid töös

 On oluline, et teenused ja kosmeetika, mida inimene kasutab, oleks nii kasulikud, mõjusad kui ka nahasõbralikud. Seetõttu olen valinud töösse sarju, mille puhul olen veendunud, et tooted on looduslikud ja tõhusad.

 

Annemarie Börlind - Ökoloogiline nahahooldustoodete sari

Annemarie Börlind seisab tõestatud efektiivsusega looduskosmeetika eest ning on välja töötatud innovaatiliste ja jätkusuutlike võtetega kasutades vaid parima kvaliteediga toorainet. Tooraine pärineb ökoloogilise taimekasvatuse printsiipe järgivatest kasvatustest ja farmidest. Nahahooldustoodete valmistamiseks on kasutatud ainult kvaliteetseid looduslikke tooraineid: puhtaid, ravimtaimeekstrakte, väärtuslikke taimeõlisid, toitvaid vitamiine, aktiivseid merelisi koostisosi. Kõik nahahooldusvahendid on vabad sünteetilistest säilitusainetest ja emulgaatoritest ning kunstlikest lõhna- ja värvainetest, olles niimoodi täiesti naha- ja keskkonnasõbralikud. Annemarie Börlind on põhjalikult uurinud taimede koosmõju ja loonud tõhusad hooldusvahendid eri nahatüüpidele ja probleemidele. Annemarie Börlind on sertifitseeritud ökokosmeetika tootja, mis garanteerib tarbijale, et toode vastab ökoloogilistele standarditele ja on kõrge kvaliteediga.  

Annemarie Börlind on üks väheseid kosmeetikatootjaid maailmas, kellel on õnnestunud ühendada ökoloogiline ja jätkusuutlik mõtlemine ning tootmine teaduse viimaste saavutustega. 

Kivvi tooted on "kaunistatud" Läti metsadest saadud marjadest valmistatud pärlikeedega - mustikad, mustsõstrad, vaarikad, jõhvikad, pihlakamarjad, astelpajumarjad, pohlad, arooniad, leesikad ning palju muud. Marjad on kaunid loodusimed, mis sisaldavad elu essentsi - rikkalikult vitamiine, mineraale, antioksüdante ja samuti - rõõmu! 

Kivvi kosmeetikatooted on valmistatud Lätis, kus saab nautida nelja kaunist aastaaega - tunda kevade puudutust ja looduse ärkamist õunapuuõite lõhnas, korjata udusel suvehommikul aasal aromaatseid metsmaasikaid, leida värskust selgel sügispäeval soost korjatud jõhvikatest ning nautida talveööl aknale joonistatud külmalilli.

Baltikumi metsadest korjatud marjad on iga Kivvi bränditoote alus. Lisaks on veel eksootiline ja haruldaselt kallihinnaline kiivi. Need on endasse imenud maa väe - aarde, mis võib su nahale paljugi anda. 
Esivanemate tarkusi uurides ja kaasaegseid teaduslikke avastusi jälgides töötab Kivvi Cosmetics meeskond välja tooteid, mis on mõeldud rohkemaks kui vaid nahahoolduseks. Meie tooted on valmistatud rohkem, kui vaid kätega - me paneme kogu protsessi ka oma südamed. Me tahame, et meie kliendid tunneksid, et me hoolime, ning tahame jagada nendega rahu, harmoonia ja heaolu tunnet. Meie tooteseeria on loodud inimestele, kes tahavad igapäevase kiirustamise vahel leida ühe hetke erilise hommikuse ja õhtuse nahahoolduse tarbeks. See on aeg ainult sulle, et kogeda armastust ja hoolimist. 
Kivvi tooted: 

  • ECOCERT sertifikaadiga

  • alkoholivaba

  • ei sisalda tehislikke koostisaineid

  • sobivad veganitele

  • ei ole testitud loomadel

 

Cuccio on professionaalse käte- ja jalahoolduse tootesari ning Cuccio Naturale oli üks esimesi looduslikel toimeainetel põhinev küünte-, käte- ja jalahooldustoodete sari maailmas. See sari on loodud kõrgkvaliteetsetest toimeainetest tagamaks parima võimaliku tulemuse ja tooteid ei ole kunagi testitud loomadel. Lisaks seisab tootja selle eest, et loomtestimine maailmas lõppeks.

ZOYA küünelakid kosmeetik

ZOYA küünelakid on „Big 5 Free“ – kõik küünelakid on toksiinide vabad, nad ei sisalda kahjulikke tööstuslikke kemikaale: tolueeni, formaldehüüdi, formaldehüüdvaiku, dibutüülftalaati ja kamprit. ZOYA tooted on „Vegan Friendly“ ehk neis ei kasutata loomseid toormaterjale.