Sooduspakkumised

loond°

 Põhjamaine spaakosmeetika bränd loond° on alguse saanud usust puhta ja karge looduse vastu, mis toidab keha, vaimu ja meeli oma naturaalsuses. Väikeses Põhjamaa riigis nimega Eesti tähistab sõna loond ühe maausu järgi loodust. Kõik loond on elav ja hingestatud ning osa meist kõigist. Meie jõud ja kosutus on selles peidus ning ootab avastamist.

 loond° missiooniks on anda edasi jõudu, mida kannavad endas põhjamaises puhtas ja karmis kliimas kasvavad tugevad taimed ning loodusannid! Meie tooted toidavad nahka kasulike ainetega, aitavad lõõgastuda, korraks peatuda ja võtta aega iseendale. Südamesooviks on, et meid ümbritsev puhas ja puutumata loodus säiliks ja pakuks kosutust ka järeltulevatele põlvedele!

 loond° tooted on inspireeritud põhjamaisest puhtast loodusest, mille tooraine pärineb maakera ülemistelt põhja laiuskraadidelt, kus kasvukeskkond on karmim, aga loodus sitkem ja tugevam. Oleme valinud parimate omaduste ja toimeainetega taimed ning loodusvarad, mis on ökoloogiliselt puhtad. loond° tooted jagunevad tootesarjadesse põhitooraine laiuskraadi järgi.

Massaažiõli mahedast kanepiõlist.

19,00 €

Kanepiõli mahetoorainest.

19,00 €

100% looduslik aroomiteraapiline lõhnaküünal.

27,00 €

massaažiks, käte ja jalgade hoolitsuseks.

19,00 €

massaažiks, käte ja jalgade hoolitsuseks.

19,00 €