Sooduspakkumised

Couleur Caramel

COULEUR CARAMEL ON INNOVAATILINE JA ORIGINAALNE UUE PÕLVKONNA MEIGIBRÄND PRANTSUSMAALT!  

 Couleur Carameli veetlevad värvid ja tekstuurid viivad Sind maailma, mis ühendab endas ilu, heaolu, tervise ja meid ümbritseva looduse. 2003. aastal alguse saanud prantsuse looduskosmeetika brändi Couleur Caramel meigitooted on nahasõbralikud ja puhta loodusliku koostisega sisaldades taimeekstrakte ja taimeõlisid, mis aitavad hooldada, niisutada ja kaitsta õrna näonahka, silmi ja huuli. Nahasõbralikud tooted ei sisalda parabeene, PEG-d, mineraalõlisid, fenoksüetanooli ja sünteetilisi lõhna- ja värvaineid, sobides seega ka tundlikule ja ärritunud nahale. 

 Couleur Caramel on märgistatud prantsuse Cosmebio sertifikaadiga ja on esimene ECOCERT sertifikaadiga tunnustatud meigibränd, mis garanteerib tarbijale toodete koostisosade looduslikkuse, puhtuse ja professionaalse kvaliteedi. Lisaks omab ka QUALITE FRANCE sertifikaati. 

 Couleur Carameli inspireeriv ilukontseptsioon ühendab toodete naturaalsed koostisosad nüüdisaegse tehnoloogia ja professionaalse kvaliteediga. Näiteks puudrite ja lauvärvide valmistamisel kasutatakse mikroniseerimist, mis muudab puudri koostise üheksa korda peenemaks kui tavaliselt, puudrit on mugav ja lihtne kasutada, see annab särava ja ühtlase jume ning muudab naha pehmeks ja siidiseks ja püsib hästi kogu päeva.

 Couleur Caramel on roheline meigibränd igas mõttes – kõik toodete pakendid on keskkonnasõbralikud ja valmistatud taaskasutatavatest materjalidest – puidust, metallist, kartongist ja papist. Valikust leiab meigikarpe, mida on võimalik kasutada ikka uuesti ja uuesti, vahetades ja asendades lauvärve ja puudreid vastavalt oma soovile ja tujule. Nii hoiad loodust ja säästad raha, sest ei pea iga kord uut pakendit ostma.