Sooduspakkumised

Annemarie Börlind

ANNEMARIE BÖRLIND - EFEKTIIVNE LOODUSKOSMEETIKA! 

Annemarie Börlind Natural Beauty – nad seisavad tõestatud efektiivsusega looduskosmeetika eest, mille loovad innovaatiliste ja jätkusuutlike võtetega läbi kvaliteetse toormaterjali.

Nahahooldustoodete valmistamiseks on kasutatud ainult kvaliteetseid looduslikke tooraineid: puhtaid ravimtaimeekstrakte, väärtuslikke taimeõlisid, toitvaid vitamiine, aktiivseid merelisi koostisosi. Kõik nahahooldusvahendid on vabad sünteetilistest säilitusainetest (PEG) ja emulgaatoritest ning kunstlikest lõhna- ja värvainetest, olles niimoodi täiesti naha- ja keskkonnasõbralikud. Annemarie Börlind on põhjalikult uurinud taimede koosmõju ja loonud tõhusad hooldusvahendid eri nahatüüpidele ja probleemidele. Annemarie Börlind on sertifitseeritud ökokosmeetika tootja, mis garanteerib tarbijale selle, et toode vastab ökoloogilistele standarditele ja on kõrge kvaliteediga.


Kõik emulgaatorid, mida kasutatakse on saadud looduslikest allikatest ja aktiivsed koostisosad on kõik taimsed – pole kasutatud loomseid produkte.


 • Kõik taimsed toorained, mida tootmises kasutatakse on kõrgkvaliteedilised ekstraktid sertifitseeritud mahepõllumajandulikest ettevõtetest.
 • Tehnoloogia, mida kasutatakse toetub teadlaste viimastele avastustele botaanika vallas, mis lubab kasutada taimede parimaid ja väärtuslikumaid raviomadusi.
 • Isegi veele, mida kasutatakse on pööratud erilist tähelepanu. Kasutatakse allikavett, mis on pärit regioonist Black Forest,  ökoloogiliselt kõige puhtamast piirkonnast Sak­sa­maal, kus on valitsuse poolt keelatud kasutada sünteetilisi väetisi ja kemikaale.
 • Tooted on valmistatud keskkonda säästvalt.
 • Tooted ei ole testitud loomadel.
 • Sobivus inimese nahaga ja effektiivsus on dermatolooliliselt testitud.

  MIS AITAB ANNEMARIE BÖRLINDI KOSMEETIKATOODETEL SÄILIDA
 • Tooted valmistatakse õhukindlalt suletud ruumides (vaakumis) , mis loob ebasoodsa keskkonna mikroorganismidele.
 • Negatiivne ehk vastupidine osmoos kindlustab selle, et toodetes kasutatav allikavesi  on bakterivaba.
 • Tokoferool (bioloogiline E-vitamiin) on suurepärane antioksüdant. Ürdid (näiteks päevakübar, farnesool, ristik ja raudrohuekstrakt)  stabiliseerivad õlifaasi, vältides toodete riknemise.
 • Puhtal joogialkoholil on antibaktreriaalsed omadused, kasutatakse näotoonikute ja geelide säilitamisel.

Annemarie Börlind on üks vähestest sertifitseeritud ökokosmeetika tootjatest. Sertifikaat garanteerib tarbijale selle, et toode vastab ökoloogilistele standartitele ja on kõrge kvaliteediga.

Intensiivne mask rasusele, poorsele ja kombineeritud nahale

33,00 €

 Antibakteriaalne ja sügavpuhastav puhastusgeel rasusele või aknele kalduvale nahale. 

18,20 €

antibakteriaalne toonik rasusele või aknele kalduvale nahale

19,00 €

 Reguleeriv kreem rasusele või aknele kalduvale nahale.

19,20 €

Jahutav näogeel normaalsele ja kuivale nahale

26,60 €

Värskendav puhastusgeel normaalsele ja kuivale nahale

19,70 €

Taaselustav öökreem normaalsele ja kuivale nahale

33,00 €