Sooduspakkumised

Silk Luxury padjapüür

Hind: 69,00 €
Tootekood:  01
Kaubamärk: 
Ühik:  tk
Laoseis:  Laos

50x60 Materjal: 100% naturaalne Mulberry silk.

Kogus (tk):  

Suurus 50x60 cm

Silk Luxury kasutab 100% naturaalset Mulberry Silk / Siidi paksus on 22 momme / OEKO-TEX Standard 100 sertifikaat

SILK LUXURY PADJAPÜÜRI EELISED:

VANANEMISVASTANE

Silk Luxury naturaalsest siidist padjapüüri kiud on palju vähem niiskust imavad kui näiteks puuvilla kiud. Mis omakorda tähendab, et see kallis öö kreem, mis sa enne voodisse minekut näole määrid püsib seal ka piisavalt kaua, et lubatud eesmärki täita. Samuti aitab iluunele kaasa väiksem näonaha hõõrdumine siidil, kui mõnel muul materjalil.

EI PADJANÄOLE

Silk Luxury vähendab näonaha hõõrdumist vastu patja, aidates nii vältida hommikusi joonekesi ja paistetust näos. Siidist padjapüür on eriti hea tundliku nahaga inimestele, kelle nahk on hommikul ärgates rahulikum ja vähem punetav.

ILUSATE JUUSTE JAOKS

Silk Luxury naturaalsest siidist padjapüür on siledam ja luksuslikum, mis aitab vähendada juuste ja padja vahelist hõõrdumist. Mis on õrnem juustele üleüldiselt aidates vältida murdumist ja ka hoolega tehtud föönisoeng püsib kauem.

 

KUIDAS HOOLITSEDA OMA SILK LUXURY EEST:

Siid võib kõlada väga õrna ja hapra kangana. Aga tegelikult on see 100% natural Mulberry Silk väga vastupidav ja tugev. Seepärast on ka tema puhastamine võrdlemisi lihtne. Tuleb vaid järgida pesemis juhendit, mis näitab, et:

  • Pesta võib pesumasinas – õrna pesu režiimiga. Reeglina on moodsamatel pesumasinatel ka spetsiaalsed programmid (wool/silk/hand wash)
  • Temperatuur max 30 ℃
  • Kuivatustsükkel max 600 pööret/minutis
  • Kuivatisse panna ei tohi. Ikka rippuma õhu kätte. Vältida päikesevalgust, värvilised püürid pleegivad.
  • Ka triikida võib madalal kuumusel. Jällegi on moodsamatel masinatel vastav märge  - Silk. Samas on praktika näidanud, et kui õigesti pesta ja kuivatada siis ei olegi need kortsud nii hullud.

NB! Väga oluline on kasutada spetsiaalset pesugeeli, mis on mõeldud just SIIDI (ja villa) pesemiseks. Villane ja siid on loomset päritolu valgulised kiud. Nende pesemiseks peab kasutama pesugeeli, mille pH on neutraalne. Ka kõige nõrgem leelis võib siidi omadusi kahjustada.

Sarnased tooted