Sooduspakkumised

LOOND57°N Näovesi DERM 50ml

Hind: 19,00 €
380,00 €/L
Tootekood:  10024
Kaubamärk: 
Laoseis:  Laos

Toonik Värska ürgveest

Kogus :  

 loond° ürgvee toonik tasakaalustab ja ergutab naha loomuliku uuenemist. Ürgvesi pärineb Värska maapõuest üle poole kilomeetri sügavusest Gdovi veehorisondist, kus ta miljonite aastate jooksul on omandanud kõrge mineraalainete sisalduse. Lisaks värskendamisele omab näovesi tänu oma kõrgele mineraalide, broomi  ja boorhappe sisaldusele nahale ka põletikuvastast mõju. Ürgvesi omab ka rahustavat efekti, sest broomi imendub läbi naha. Arstid on aegade jooksul tähendanud ka ürgvee positiivset mõju psoriaasile ja neurodermiidile.

Toode ei sisalda alkoholi, lõhnaaineid ega muid lisaaineid, seega saavad seda kasutada ka kõige tundlikuma nahaga inimesed. Ürgvee toonik on täielikult allergiavaba.

LOOND57° N näovee omadused: 

° põletikuvastane ja rahustav
° sobib psoriaasi ja dermatiidi hoolduseks
° värskendab, rahustab ja puhastab
° rikastab loond57°N face mask’I naturaalsete mineraalidega
° 100% looduslik ja töötlemata
° puhtast põhjamaa loodusest

Kasutamine: 

° Kanna näovesi vatipadjale ning kasuta ürgvee toonikut hommikul ja õhtul peale näonaha puhastamist ja enne niisutava kreemi kasutamist, naha toniseerimiseks. Toonik tasakaalustab ja ergutab naha loomuliku uuenemist.

° Meigi kinnitamiseks, naha ergutamiseks ja jume värskendamiseks pihusta toonikut näole ka päeva jooksul.

° Kasuta ürgvee toonikut ka loond 57°N näomuda DERM niisutamiseks ja mineraalidega rikastamiseks. Näomaskis olevad humiinained aitavad mineraalid ka naha sügavamatesse kihtidesse viia.

Koostis: aqua(Värska mineraalvesi)

 

Sarnased tooted