Sooduspakkumised

Annemarie Börlind 3 IN 1 Facial Oil for dry, demanding skin 30ml

Hind: 36,80 €
1226,67 €/L
Tootekood:  496
Kaubamärk: 
Laoseis:  Tellimisel
Tarneaeg:  2-4 päeva

Rahustav, sinise valguse eest kaitsev ja noorendav 3in1 näoõli.

Kogus :  

Rahustav ja noorendav vananemisvastane nahahooldus.

Uuendusliku sinise valgusfiltriga 3 in 1 õli kaitseb nahka sinise valguse eest. Me puutume kokku igapäevaselt sinise valgusega, olgu see siis meie mobiiltelefon, tahvelarvuti, televiisor või päevavalgus. See kahjustab fibroblastide ja keratotsüütide rakkude struktuuri ja aitab kaasa naha vananemisele.

Selle näoõli toimeaineks on luteiin, mis on taimes nimega Tagetes Patula ehk Prantsuse Marigold. Ta on intensiivne antioksüdant ja kaitseb ka aktiivselt nahka sinise valguse eest. Väärtuslikud looduslikud õlid nagu Inka omega õli, Cahay õli ja Himaalaja kirsiõli toidavad kuiva ja nõudliku nahka, tehes selle mõnusalt pehmeks ja taastades ühtlase läike.

Kasutamine: Hommikuti ja õhtuti, kanda 2-3 tilka õli eelnevalt puhastatud nahale, seejärel kanda nahatüübile sobiv  päeva- või öökreem.

ENNE KASUTAMIST KINDLASTI LOKSUTADA KORRALIKULT!

NB! Tegemist on uue tootega, kuid ta on juba kõrgelt nomineeritud prestiižikal French Beauty Award 2017 auhinnagaalal.

Gaalal toimus toodete hindamine täiesti neutraalsel raamistikus, kus toodete katsetamine, kaubamärk, nimetus ja päritoluriik on kuni võitjate väljakuulutamiseni anonüümne ja žüriile teadmata. Kõige tähtsam oli toote kvaliteet ja tunne, mis tekib toodet kasutades. Õli tekitas esikoha väärilise tunde.

Sarnased tooted